Skillerz-BestClan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Skillerz-BestClan


 
PortalPortal  AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  
Ultimele subiecte
» Idee/ideea >>>>
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeSam Feb 19, 2011 2:52 pm Scris de joc rau :(

» Counter strike...ce vremuri....
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeLun Ian 17, 2011 12:33 am Scris de joc rau :(

» Mp3 player
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeVin Sept 11, 2009 6:04 pm Scris de joc rau :(

» Provocare !!!!
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 2:57 pm Scris de @sul

» Sall am revenit!
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 11:58 pm Scris de joc rau :(

» Fazan cat mai lung , si numai fazan , nimik altceva!!!
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 5:40 pm Scris de joc rau :(

» Banc mai special ... >:)
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 12:17 pm Scris de joc rau :(

» Testul de inteligenta
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeJoi Dec 04, 2008 10:52 pm Scris de joc rau :(

» Perle din sport
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:33 am Scris de joc rau :(

» Perle ...
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:32 am Scris de joc rau :(

» Stiati ca ...
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:34 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 2
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:32 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 1
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:30 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din politica
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:24 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din armata
Bancuri cu nebuni Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:21 pm Scris de Skillerz | Punisher

Statistici
Avem 16 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: @sul

Membrii nostri au postat un numar de 944 mesaje în 251 subiecte
Top postatori
joc rau :(
Bancuri cu nebuni Vote_lcapBancuri cu nebuni Voting_barBancuri cu nebuni Vote_rcap 
Skillerz | Punisher
Bancuri cu nebuni Vote_lcapBancuri cu nebuni Voting_barBancuri cu nebuni Vote_rcap 
Mih@y-Skill
Bancuri cu nebuni Vote_lcapBancuri cu nebuni Voting_barBancuri cu nebuni Vote_rcap 
B3by
Bancuri cu nebuni Vote_lcapBancuri cu nebuni Voting_barBancuri cu nebuni Vote_rcap 
Skillerz | Ciupi
Bancuri cu nebuni Vote_lcapBancuri cu nebuni Voting_barBancuri cu nebuni Vote_rcap 
Max Payn3
Bancuri cu nebuni Vote_lcapBancuri cu nebuni Voting_barBancuri cu nebuni Vote_rcap 
Genius [no sound]
Bancuri cu nebuni Vote_lcapBancuri cu nebuni Voting_barBancuri cu nebuni Vote_rcap 
Shoot
Bancuri cu nebuni Vote_lcapBancuri cu nebuni Voting_barBancuri cu nebuni Vote_rcap 
InfiniTy
Bancuri cu nebuni Vote_lcapBancuri cu nebuni Voting_barBancuri cu nebuni Vote_rcap 
mikita
Bancuri cu nebuni Vote_lcapBancuri cu nebuni Voting_barBancuri cu nebuni Vote_rcap 
Google search
Google
top90
top 90
Adauga.eu
Publicitate Online

 

 Bancuri cu nebuni

In jos 
AutorMesaj
Skillerz | Punisher
Skillerz Founders
Skillerz Founders
Skillerz | Punisher


Numarul mesajelor : 134
Varsta : 32
Location : undeva p' Pamant
Data de inscriere : 21/10/2008

Bancuri cu nebuni Empty
MesajSubiect: Bancuri cu nebuni   Bancuri cu nebuni Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 12:07 am

Un jurnalist intreaba directorul unei case de nebuni, care este testul ce se efectueaza pentru a externa un bolnav.
- Umplem cada cu apa, punem alaturi o lingura si o cana. Si ii propunem bolnavului sa goleasca cada de apa. Jurnalistul, zambind, spune:
- Orice om normal ar lua cana...
- Nu, - spune directorul, - un om normal ar scoate dopul de la cada. Doriti pat langa geam sau langa usa ?


Niste nebuni erau transportati cu avionul la un alt spital. Doctorul statea in cabina pilotului. La un moment dat vine sa verifice ce faceau nebunii. Astia jucau fotbal. Ca sa vada daca sunt toti ii numara si vede ca lipseste unul.
- Ba nebunilor, unde-i Gigi?
- Pe aripa avionului. Executa cornerul!


La spitalul de nebuni,un doctor vede pe unul din pacientii sai cu un ciocan dandu-si peste degete. Curios, il intreaba:
- Simti vreo placere?
- Da, cand dau pe langa.
Sus In jos
 
Bancuri cu nebuni
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Skillerz-BestClan :: Tutoriale :: Bancuri-
Mergi direct la: