Skillerz-BestClan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Skillerz-BestClan


 
PortalPortal  AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  
Ultimele subiecte
» Idee/ideea >>>>
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeSam Feb 19, 2011 2:52 pm Scris de joc rau :(

» Counter strike...ce vremuri....
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeLun Ian 17, 2011 12:33 am Scris de joc rau :(

» Mp3 player
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeVin Sept 11, 2009 6:04 pm Scris de joc rau :(

» Provocare !!!!
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 2:57 pm Scris de @sul

» Sall am revenit!
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 11:58 pm Scris de joc rau :(

» Fazan cat mai lung , si numai fazan , nimik altceva!!!
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 5:40 pm Scris de joc rau :(

» Banc mai special ... >:)
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 12:17 pm Scris de joc rau :(

» Testul de inteligenta
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeJoi Dec 04, 2008 10:52 pm Scris de joc rau :(

» Perle din sport
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:33 am Scris de joc rau :(

» Perle ...
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:32 am Scris de joc rau :(

» Stiati ca ...
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:34 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 2
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:32 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 1
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:30 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din politica
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:24 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din armata
Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:21 pm Scris de Skillerz | Punisher

Statistici
Avem 16 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: @sul

Membrii nostri au postat un numar de 944 mesaje în 251 subiecte
Top postatori
joc rau :(
Povestiri amuzante 1 Vote_lcapPovestiri amuzante 1 Voting_barPovestiri amuzante 1 Vote_rcap 
Skillerz | Punisher
Povestiri amuzante 1 Vote_lcapPovestiri amuzante 1 Voting_barPovestiri amuzante 1 Vote_rcap 
Mih@y-Skill
Povestiri amuzante 1 Vote_lcapPovestiri amuzante 1 Voting_barPovestiri amuzante 1 Vote_rcap 
B3by
Povestiri amuzante 1 Vote_lcapPovestiri amuzante 1 Voting_barPovestiri amuzante 1 Vote_rcap 
Skillerz | Ciupi
Povestiri amuzante 1 Vote_lcapPovestiri amuzante 1 Voting_barPovestiri amuzante 1 Vote_rcap 
Max Payn3
Povestiri amuzante 1 Vote_lcapPovestiri amuzante 1 Voting_barPovestiri amuzante 1 Vote_rcap 
Genius [no sound]
Povestiri amuzante 1 Vote_lcapPovestiri amuzante 1 Voting_barPovestiri amuzante 1 Vote_rcap 
Shoot
Povestiri amuzante 1 Vote_lcapPovestiri amuzante 1 Voting_barPovestiri amuzante 1 Vote_rcap 
InfiniTy
Povestiri amuzante 1 Vote_lcapPovestiri amuzante 1 Voting_barPovestiri amuzante 1 Vote_rcap 
mikita
Povestiri amuzante 1 Vote_lcapPovestiri amuzante 1 Voting_barPovestiri amuzante 1 Vote_rcap 
Google search
Google
top90
top 90
Adauga.eu
Publicitate Online

 

 Povestiri amuzante 1

In jos 
AutorMesaj
Skillerz | Punisher
Skillerz Founders
Skillerz Founders
Skillerz | Punisher


Numarul mesajelor : 134
Varsta : 32
Location : undeva p' Pamant
Data de inscriere : 21/10/2008

Povestiri amuzante 1 Empty
MesajSubiect: Povestiri amuzante 1   Povestiri amuzante 1 Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:30 pm

Intamplare fericita:
Eram o persoana foarte fericita. Aveam o minunata prietena cu care ma intalneam de mai bine de 1 an, asa ca ne-am decis sa ne casatorim.
Exista o singura chestiune care ma deranja. Frumoasa ei sora mai mica. Viitoarea mea cumnata tot timpul se imbraca cu fuste mini (extrem de mini), iar in vocabularul ei nu exista cuvantul sutien, darmite in garderoba ei.
Culmea era ca intotdeauna cand ma aflam in preajma ei mereu scapa cate ceva pe jos, iar cand se apleca sa ridice imi oferea o priveliste mai mult decat frumoasa. Era clar. O facea in mod deliberat. Pentru ca asemenea scene nu se intamplau daca era si altcineva de fata.
Pregatirile de nunta fiind in toi, intr-o zi micuta surioara m-a sunat si m-a chemat sa mai verific ceva la invitatiile de nunta. Am luat-o de buna si i-am spus ca vin in cateva minute.
Era singura cand am sosit si a inceput sa imi sopteasca ce dorinte si sentimente are pentru mine. Mi-a spus cat de mult ma doreste si ca ar vrea sa facem dragoste macar o data inainte de a ma insura si a ma darui surorii ei pentru intreaga viata. Eram total socat si nu am putut scoate un cuvant.
Mi-a spus ca merge la ea in dormitor iar daca doresc un ultim salbatic "zbor" nu trebuie decat sa intru la ea in camera. Am ramas ca o stana de piatra, stupefiat de cele ce auzeam, uitandu-ma dupa ea cum urca scarile.
Am stat asa cateva momente, apoi m-am intors si m-am indreptat spre iesire. Am deschis usa, cautand cu privirea locul unde mi-am parcat masina, cand au inceput ropote de aplauze.
Toata familia viitoarei mele sotii era adunata in fata casei si ma aplauda. Cu lacrimi in ochi, viitorul meu socru s-a apropiat de mine si a inceput un mic speech: "Nici nu iti poti imagina cat de mandri suntem de tine ca ai trecut cu felicitari acest test. Nu as putea gasi un barbat mai bun pentru fiica mea daca as cauta in toata lumea. Bine ai venit in familia noastra!"
Morala:
INTOTDEAUNA pastreaza prezervativele in masina...
Sus In jos
 
Povestiri amuzante 1
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Povestiri amuzante 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Skillerz-BestClan :: Tutoriale :: Bancuri-
Mergi direct la: