Skillerz-BestClan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Skillerz-BestClan


 
PortalPortal  AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  
Ultimele subiecte
» Idee/ideea >>>>
Perle din politica Icon_minitimeSam Feb 19, 2011 2:52 pm Scris de joc rau :(

» Counter strike...ce vremuri....
Perle din politica Icon_minitimeLun Ian 17, 2011 12:33 am Scris de joc rau :(

» Mp3 player
Perle din politica Icon_minitimeVin Sept 11, 2009 6:04 pm Scris de joc rau :(

» Provocare !!!!
Perle din politica Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 2:57 pm Scris de @sul

» Sall am revenit!
Perle din politica Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 11:58 pm Scris de joc rau :(

» Fazan cat mai lung , si numai fazan , nimik altceva!!!
Perle din politica Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 5:40 pm Scris de joc rau :(

» Banc mai special ... >:)
Perle din politica Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 12:17 pm Scris de joc rau :(

» Testul de inteligenta
Perle din politica Icon_minitimeJoi Dec 04, 2008 10:52 pm Scris de joc rau :(

» Perle din sport
Perle din politica Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:33 am Scris de joc rau :(

» Perle ...
Perle din politica Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:32 am Scris de joc rau :(

» Stiati ca ...
Perle din politica Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:34 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 2
Perle din politica Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:32 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 1
Perle din politica Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:30 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din politica
Perle din politica Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:24 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din armata
Perle din politica Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:21 pm Scris de Skillerz | Punisher

Statistici
Avem 16 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: @sul

Membrii nostri au postat un numar de 944 mesaje în 251 subiecte
Top postatori
joc rau :(
Perle din politica Vote_lcapPerle din politica Voting_barPerle din politica Vote_rcap 
Skillerz | Punisher
Perle din politica Vote_lcapPerle din politica Voting_barPerle din politica Vote_rcap 
Mih@y-Skill
Perle din politica Vote_lcapPerle din politica Voting_barPerle din politica Vote_rcap 
B3by
Perle din politica Vote_lcapPerle din politica Voting_barPerle din politica Vote_rcap 
Skillerz | Ciupi
Perle din politica Vote_lcapPerle din politica Voting_barPerle din politica Vote_rcap 
Max Payn3
Perle din politica Vote_lcapPerle din politica Voting_barPerle din politica Vote_rcap 
Genius [no sound]
Perle din politica Vote_lcapPerle din politica Voting_barPerle din politica Vote_rcap 
Shoot
Perle din politica Vote_lcapPerle din politica Voting_barPerle din politica Vote_rcap 
InfiniTy
Perle din politica Vote_lcapPerle din politica Voting_barPerle din politica Vote_rcap 
mikita
Perle din politica Vote_lcapPerle din politica Voting_barPerle din politica Vote_rcap 
Google search
Google
top90
top 90
Adauga.eu
Publicitate Online

 

 Perle din politica

In jos 
AutorMesaj
Skillerz | Punisher
Skillerz Founders
Skillerz Founders
Skillerz | Punisher


Numarul mesajelor : 134
Varsta : 32
Location : undeva p' Pamant
Data de inscriere : 21/10/2008

Perle din politica Empty
MesajSubiect: Perle din politica   Perle din politica Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:24 pm

Cei doi Jiji

Sa vedem ce au Gigi Becali si George Bush in comun. In afara initialelor, evident.

? Amandoi au o relatie speciala cu Dumnezeu:
Becali: Este vointa lui Dumnezeu ca eu sa pasc acest popor.
Bush: Dar bineinteles ca am. Am umarul lui Dumnezeu pe care sa plang, si plang chiar mult. Plang foarte mult in slujba asta. Pun pariu ca am varsat, ca presedinte, mai multe lacrimi decat poti tu numara.

? Amandoi sunt experti in calcule complicate:
Becali: Meritul pentru titlul castigat de Steaua e 50% al lui Olaroiu si 50% al lui Protasov, dar cel mai mare merit e al meu.
Bush: Am triplat cantitatea de bani - Am impresia ca din 50 de milioane de dolari avem disponibili 195 de milioane.

? Recunosc cinstit:
Becali: Am vorbit zilele trecute cu mai multi parteneri de afaceri. Oameni seriosi, din lumea interlopa.
Bush: Inamicii nostri sunt inovatori si au numeroase resurse. Ca si noi, de altfel. Se gandesc in permanenta la noi modalitati de a face rau Americii si americanilor. Ca si noi, de altfel.

? Iubesc cartile:
Becali: Am citit "Manualul razboinicului luminii" cu doua markere. Cu galben am subliniat pasajele care mi-au placut si unde m-am identificat cu eroul cartii, iar cu verde pe cele care nu mi-au placut si nu le-am citit.
Bush: Unul dintre cele mai grozave lucruri despre carti este ca uneori exista niste poze fantastice acolo.

? Lasa loc tuturor posibiltatilor:
Becali: Partidul Noua Generatie are o orientare de centru, cand la stanga, cand la dreapta, de la caz la caz.
Bush: Suntem gata pentru orice eveniment neprevazut, care poate sau nu sa se produca.

? O perceptie speciala asupra timpului:
Becali: Nu mai e mult pana mai e foarte putin.
Bush: Cred ca suntem cu totii de acord. Trecutul s-a terminat.

? Sunt hotarati:
Becali: Eu am ajuns aici pe labele mele de urs si pe sabia mea.
Bush: Vreau justitie. Si este un vechi poster in Vest, imi amintesc, care spune: "Cautat. Mort sau in viata."

? Au virtuti razboinice:
Becali: Am promis ca pe tradatorul asta de Dan Voiculescu o sa-l distrug pana cand o sa-l nenorocesc.
Bush: Vreau sa stiti ca atunci cand vorbim despre razboi, vorbim de fapt despre pace.

? Au opinii:
Becali: Oamenii de afaceri din Romania au cu totii interese de grup personale.
Bush: Am si eu opinii - opinii foarte solide - dar nu sunt intotdeauna de acord cu ele.

? Stiati ca
Becali: Stiti cat de mult scuip eu televizorul la mine acasa? Cum vad un nenorocit care vorbeste de binele public, cum ii trag un scuipat.
Bush: Nu poluarea este cea care ne distruge mediul inconjurator. Impuritatile din aer si din apa il distrug.

? Acorda importanta comuniunii cu natura:
Becali: Atunci cand sunt suparat, ma retrag intre oile mele si ma linistesc.
Bush: Stiu ca oamenii si pestii pot coexista pasnic.

? Onoare:
Becali: M-am certat cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat.
Bush: Sunt onorat sa dau mana cu un cetatean irakian curajos, a carui mana a fost taiata de Saddam Hussein.


"Lumea are voie sa aiba doua conturi; unul in lei, unul in valuta si inca unul pentru economii. Mai mult nu" - Florin Georgescu (fost ministru al finantelor)

"Exista aici, in aceasta sala, tineri care au murit in revolutia din decembrie 1989" - Viorel Catarama


"Domnule senator, nu ati fost atent la cele ce urmeaza sa spun." (Nicolae Vacaroiu)
Sus In jos
 
Perle din politica
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Perle ...
» Perle din armata
» Perle din sport
» Perle la examen

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Skillerz-BestClan :: Tutoriale :: Bancuri-
Mergi direct la: