Skillerz-BestClan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Skillerz-BestClan


 
PortalPortal  AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  
Ultimele subiecte
» Idee/ideea >>>>
Bancuri diverse Icon_minitimeSam Feb 19, 2011 2:52 pm Scris de joc rau :(

» Counter strike...ce vremuri....
Bancuri diverse Icon_minitimeLun Ian 17, 2011 12:33 am Scris de joc rau :(

» Mp3 player
Bancuri diverse Icon_minitimeVin Sept 11, 2009 6:04 pm Scris de joc rau :(

» Provocare !!!!
Bancuri diverse Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 2:57 pm Scris de @sul

» Sall am revenit!
Bancuri diverse Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 11:58 pm Scris de joc rau :(

» Fazan cat mai lung , si numai fazan , nimik altceva!!!
Bancuri diverse Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 5:40 pm Scris de joc rau :(

» Banc mai special ... >:)
Bancuri diverse Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 12:17 pm Scris de joc rau :(

» Testul de inteligenta
Bancuri diverse Icon_minitimeJoi Dec 04, 2008 10:52 pm Scris de joc rau :(

» Perle din sport
Bancuri diverse Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:33 am Scris de joc rau :(

» Perle ...
Bancuri diverse Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:32 am Scris de joc rau :(

» Stiati ca ...
Bancuri diverse Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:34 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 2
Bancuri diverse Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:32 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 1
Bancuri diverse Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:30 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din politica
Bancuri diverse Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:24 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din armata
Bancuri diverse Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:21 pm Scris de Skillerz | Punisher

Statistici
Avem 16 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: @sul

Membrii nostri au postat un numar de 944 mesaje în 251 subiecte
Top postatori
joc rau :(
Bancuri diverse Vote_lcapBancuri diverse Voting_barBancuri diverse Vote_rcap 
Skillerz | Punisher
Bancuri diverse Vote_lcapBancuri diverse Voting_barBancuri diverse Vote_rcap 
Mih@y-Skill
Bancuri diverse Vote_lcapBancuri diverse Voting_barBancuri diverse Vote_rcap 
B3by
Bancuri diverse Vote_lcapBancuri diverse Voting_barBancuri diverse Vote_rcap 
Skillerz | Ciupi
Bancuri diverse Vote_lcapBancuri diverse Voting_barBancuri diverse Vote_rcap 
Max Payn3
Bancuri diverse Vote_lcapBancuri diverse Voting_barBancuri diverse Vote_rcap 
Genius [no sound]
Bancuri diverse Vote_lcapBancuri diverse Voting_barBancuri diverse Vote_rcap 
Shoot
Bancuri diverse Vote_lcapBancuri diverse Voting_barBancuri diverse Vote_rcap 
InfiniTy
Bancuri diverse Vote_lcapBancuri diverse Voting_barBancuri diverse Vote_rcap 
mikita
Bancuri diverse Vote_lcapBancuri diverse Voting_barBancuri diverse Vote_rcap 
Google search
Google
top90
top 90
Adauga.eu
Publicitate Online

 

 Bancuri diverse

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Skillerz | Punisher
Skillerz Founders
Skillerz Founders
Skillerz | Punisher


Numarul mesajelor : 134
Varsta : 32
Location : undeva p' Pamant
Data de inscriere : 21/10/2008

Bancuri diverse Empty
MesajSubiect: Bancuri diverse   Bancuri diverse Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 12:55 am

In cimitir, groparul sapa linistit si din cand in cand mai tragea si din tigara. La un moment dat vede cum dintr-un mormant iese o mana. Sapa si fumeaza in continuare linistit. Nu dupa mult timp, din pamant iese mortul cu totul. Groparul sapa si fumeaza in continuare linistit. Mortul incearca sa il sperie. Groparul sapa si fumeaza in continuare linistit.
Vede mortul ca nu are ce sa-i faca, se indreapta spre gardul cimitirului si vrea sa sara. Dintr-o data se trezeste cu ditamai lopata dupa ceafa. Groparul:
- Mai radem, mai glumim, da' nu parasim incinta... =)))



Un cuplu decide sa plece in Caraibe. Sotia decide sa vina mai tarziu din cauza serviciului. Cand sotul a ajuns la hotel, a decis sa-i scrie un mail sotiei dar a gresit o litera din adresa si mailul a fost trimis la alta adresa. Mailul ajunge din greseala la o vaduva ce venise tocmai de la inmormantarea sotului. Citeste mailul si lesina. In mesaj scria: "Draga mea, am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale, dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta, vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de liniistita ca a mea. Nu-ti lua multe haine ca aici e o caldura infernala.



Pe data de 20 iulie 1969, comandantul misiunii Apollo 11, Neil Armstrong a fost prima persoana care a pus piciorul pe luna. Primele lui cuvinte dupa ce a pasit pe luna au fost: "Un pas mic pentru om, un pas urias pentru omenire". Acest eveniment a fost televizat pe pamant. Inainte insa de a intra in naveta spatiala, Neil Armostrong a spus urmatoarele cuvinte: "Mult noroc domnule Gorsky".

Multe persoane de la NASA au crezut ca este doar o remarca vis a vis de vreun cosmonaut rival sovietic si din curiozitate au cautat sa vada daca exista o asemena persoana, insa nu au gasit pe nimeni cu acest nume nici pe lista cosmonautilor rusi si nici pe cea a americanilor.

De-a lungul anilor, multe persoane l-au intrebat pe Armstrong ce a vrut sa spuna cu "Mult noroc domnule Gorsky", insa Armstrong a zambit de fiecare data fara sa raspunda.

Pe 5 iulie 1995, in Tampa Bay - Florida in decursul unui interviu, un reporter i-a pus iarasi misterioasa intrebare. In sfarsit, de data asta Armostrong a putut sa raspunda pentru ca domnul Gorsky murise.

In 1938, cand eram copil, ma jucam cu o minge de baseball cu un prieten si mingea a ajuns din greseala in curtea domnului Gorsky, vecinul meu de atunci. Furisandu-ma in curte dupa minge, am auzit-o pe doamna Gorsky care striga la domnul Gorsky:

"Sex ? Vrei sex ? Vei avea parte de sex de la mine doar cand copilul vecinilor nostri va ajunge pe luna!"


Un student pica la examenul de logica.
- Domnule profesor, daca va pun o intrebare de logica si nu stiti raspunsul, imi mariti nota?
- Da, sigur!
- Ce este legal dar ilogic, ilegal dar logic, ilogic si ilegal, toate in acelasi timp? Profesorul se gandeste, face scheme pe hartie, dar nu stie raspunsul.
- Bine, uite, ti-am pus 8 in loc de 3, acum spune-mi si mie raspunsul.
- Faptul ca dumneavoastra aveti 69 ani, iar sotia dvs. are 22 ani este legal, dar ilogic; faptul ca sotia dvs. are un amant de 21 ani este ilegal, dar logic, iar faptul ca dvs. ii mariti nota amantului sotiei dvs. este si ilegal si ilogic.


Diferente de mentalitate

Reprezentantii mai multor natiuni se intalnesc intr-un restaurant. Toti au cerut cate un pahar de vin, dar cand au adus vinul, in fiecare pahar era o musca.

Neamtul a cerut alt vin in acelasi pahar.
Englezul - vin nou in pahar nou.
Finlandezul a scos musca si a baut vinul.
Rusul a baut vinul cu tot cu musca.
Chinezul a mancat musca, dar nu a baut vinul.
Evreul a prins musca si a vandut-o chinezului.
Romanul a baut trei sferturi de pahar si a cerut sa-i fie schimbat.
Norvegianul a prins musca si s-a dus la pescuit.
Irlandezul a maruntit musca si i-a trimis paharul englezului.
Americanul a inceput proces impotriva restaurantutlui si a cerut 5 mil dolari daune morale.
Scotianul a prins musca de gat si a zis: - Chiar acum sa scuipi tot ce ai baut!



Americanii fura planurile unui avion rusesc. Aduna o echipa americana sa il reconstruiasca dupa planuri. Lucreaza astia ce lucreaza, sudeaza, lipesc din greu si in final le iese un tractor.
Conducerea e nemultumita si aduna o echipa de japonezi. Lucreaza si astia din greu, sudeaza, lipesc, asambleaza si dupa sfortari supraomenesti le iese un tractor.
Conducerea e disperata si aduna o echipa de romani. Intra romanii in treaba, sudeaza, lipesc, asambleaza si in final, le iese un avion.
Conducerea: Incredibil! Sintem impresionati de munca voastra, celorlalte echipa le-au iesit tractoare. Voi cum ati facut?
Romanii: Si noua tot tractor ne'a iesit, da' l-am luat la pila.


Un tip intr-un metrou, observa o blonda superba care ii zambeste si ii face cu mana. Contrariat, incearca sa-si aminteasca de unde ar putea sa il cunoasca respectiva. Se apropie si o intreaba:
- Scuzati, ne cunoastem?
Frumoasa ii raspunde:
- Poate ma insel, dar cred ca sunteti tatal unuia dintre copiii mei.
Barbatul incremeneste, si intr-o strafulgerare isi aminteste de singurul sau moment de slabiciune extraconjugala si bolboroseste repede:
- A, deci tu esti stripteuza de acum cativa ani, cu care, dupa cateva bauturi, am facut amor pe masa de poker in fata amicilor mei, in vreme ce prietena ta ma biciuia cu niste franghii ude?
- Nu, raspunse blonda, sunt profesoara de engleza a fiului d-voastra...
Sus In jos
joc rau :(
Administrator
Administrator
joc rau :(


Numarul mesajelor : 407
Varsta : 34
Location : Baia Mare
Data de inscriere : 10/09/2008

Bancuri diverse Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri diverse   Bancuri diverse Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 10:34 am

tare numai ca si seci dar tare Smile))Smile))Smile)))
Sus In jos
https://whatever.forumgratuit.ro
 
Bancuri diverse
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Skillerz-BestClan :: Tutoriale :: Bancuri-
Mergi direct la: