Skillerz-BestClan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Skillerz-BestClan


 
PortalPortal  AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  
Ultimele subiecte
» Idee/ideea >>>>
Bancuri politice Icon_minitimeSam Feb 19, 2011 2:52 pm Scris de joc rau :(

» Counter strike...ce vremuri....
Bancuri politice Icon_minitimeLun Ian 17, 2011 12:33 am Scris de joc rau :(

» Mp3 player
Bancuri politice Icon_minitimeVin Sept 11, 2009 6:04 pm Scris de joc rau :(

» Provocare !!!!
Bancuri politice Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 2:57 pm Scris de @sul

» Sall am revenit!
Bancuri politice Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 11:58 pm Scris de joc rau :(

» Fazan cat mai lung , si numai fazan , nimik altceva!!!
Bancuri politice Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 5:40 pm Scris de joc rau :(

» Banc mai special ... >:)
Bancuri politice Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 12:17 pm Scris de joc rau :(

» Testul de inteligenta
Bancuri politice Icon_minitimeJoi Dec 04, 2008 10:52 pm Scris de joc rau :(

» Perle din sport
Bancuri politice Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:33 am Scris de joc rau :(

» Perle ...
Bancuri politice Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:32 am Scris de joc rau :(

» Stiati ca ...
Bancuri politice Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:34 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 2
Bancuri politice Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:32 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 1
Bancuri politice Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:30 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din politica
Bancuri politice Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:24 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din armata
Bancuri politice Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:21 pm Scris de Skillerz | Punisher

Statistici
Avem 16 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: @sul

Membrii nostri au postat un numar de 944 mesaje în 251 subiecte
Top postatori
joc rau :(
Bancuri politice Vote_lcapBancuri politice Voting_barBancuri politice Vote_rcap 
Skillerz | Punisher
Bancuri politice Vote_lcapBancuri politice Voting_barBancuri politice Vote_rcap 
Mih@y-Skill
Bancuri politice Vote_lcapBancuri politice Voting_barBancuri politice Vote_rcap 
B3by
Bancuri politice Vote_lcapBancuri politice Voting_barBancuri politice Vote_rcap 
Skillerz | Ciupi
Bancuri politice Vote_lcapBancuri politice Voting_barBancuri politice Vote_rcap 
Max Payn3
Bancuri politice Vote_lcapBancuri politice Voting_barBancuri politice Vote_rcap 
Genius [no sound]
Bancuri politice Vote_lcapBancuri politice Voting_barBancuri politice Vote_rcap 
Shoot
Bancuri politice Vote_lcapBancuri politice Voting_barBancuri politice Vote_rcap 
InfiniTy
Bancuri politice Vote_lcapBancuri politice Voting_barBancuri politice Vote_rcap 
mikita
Bancuri politice Vote_lcapBancuri politice Voting_barBancuri politice Vote_rcap 
Google search
Google
top90
top 90
Adauga.eu
Publicitate Online

 

 Bancuri politice

In jos 
AutorMesaj
Skillerz | Punisher
Skillerz Founders
Skillerz Founders
Skillerz | Punisher


Numarul mesajelor : 134
Varsta : 32
Location : undeva p' Pamant
Data de inscriere : 21/10/2008

Bancuri politice Empty
MesajSubiect: Bancuri politice   Bancuri politice Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 12:41 pm

Stiti foarte bine cum suna ultimele mesaje de amenintare trimise europenilor de teroristii lui Ossama Bin Laden. Bineinteles, unii reprezentanti ai mass-media s-au intrecut in exagerari, speriind si mai mult cetatenii. Noi suntem in masura sa mai linistim populatia, deoarece tocmai am interceptat un alt mesaj, trimis catre organizatia centrala de un membru al unei celule teroriste aflate in tara noastra:

"Salutam cu rezbect, jefu'. Aderizat la Romania cu bomba la valiza ascuns bine; dragut fara problem control aerobort, fiindca mai gasit un bagaj pierdut be drum. Pastrat dolar american blestemat, bentru construit aigea bomba noua; dat jumadate la daxi, jumatate furat tigan de la buzunar.
Indilnit frate Ahmed, batron magazin, ajudat la mine. Discutat cu el la cafenea plan bomba, consumat egler proaspat, intoxicat zalmonel, noi ajuns spital, doctor roman durut la cur.
Jefu', gu bomba praf antrax nu butut facut la Romania, deci ingergat plan bomba cu bum-bum! Mutat apartament frate Ahmed, adus mult frumos aminde tara mia, fara apa la robinet. Urmarit emiziuni explozia camion azotat, facut frica la mine. Astia romani are tupeu nu gluma!
Trebuie recrutati, jefu! Bomba cu azotat mare efect aveam! ...
Inderesat pilotat avion pentru lovit gladire la roman; vazut delevizor aparat zbor MIG prabusit singur, plus roman stricat singur gladire, adormit beat, tigara aprinsa, ...
Draga jefu', gineva furat la mine gas pastrat bentru bus la bomba, iar azeara, gind iesit cumparat baglava, exblodat budelie la parter. Aicia la Romania, mult cretin! Zberiat, zguibat la zin, cacat pe mine de frica!
Jefu, ma indorg agaza! Asta romani nu are nevoie de terorism, face singur treaba noastra.



Un politician vorbea la o intrunire electorala:
- Adversarul meu v-a furat pe rupte timp de 4 ani... Dati-mi si mie o sansa!


- Care-i asemanarea dintre politicieni si porumbei?
- Cat timp sunt jos, iti mananca din palma, dar cand ajung sus, se caca pe tine!


Bush isi cumpara 100 de papagali, dintre care 99 papagalite si un papagal. Nedandu-si seama care este papagalul ii cheama la el pe Putin, Sarkozy si pe Basescu sa rezolve problema.
Intra Putin sta o ora si iese cu o papagalita (nu-i bine).
Intra si Sarkozy sta o ora si iese tot cu o papagalita...
Intra si Basescu si dupa 5 minute iese cu papagalul. Bucuros Bush ii spune ca ii da tot ce vrea el din America, dar sa-i spuna cum a facut. Simplu, spuse Basescu, le-am spus "sa traiti bine" si numai unul a raspuns "sa-mi sugi pu*a".


Recent a fost efectuat un sondaj de opinie in Italia, in care intrebarea era: "Credeti ca sunt prea multi straini in tara?"
Rezultatele au fost dupa cum urmeaza:
20% dintre respondenti au spus "Si"
10% dintre respondenti au spus "No"
70% dintre respondenti au spus: "E, pe dracu!"
Sus In jos
 
Bancuri politice
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Skillerz-BestClan :: Tutoriale :: Bancuri-
Mergi direct la: