Skillerz-BestClan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Skillerz-BestClan


 
PortalPortal  AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  
Ultimele subiecte
» Idee/ideea >>>>
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeSam Feb 19, 2011 2:52 pm Scris de joc rau :(

» Counter strike...ce vremuri....
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeLun Ian 17, 2011 12:33 am Scris de joc rau :(

» Mp3 player
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeVin Sept 11, 2009 6:04 pm Scris de joc rau :(

» Provocare !!!!
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 2:57 pm Scris de @sul

» Sall am revenit!
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 11:58 pm Scris de joc rau :(

» Fazan cat mai lung , si numai fazan , nimik altceva!!!
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 5:40 pm Scris de joc rau :(

» Banc mai special ... >:)
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 12:17 pm Scris de joc rau :(

» Testul de inteligenta
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeJoi Dec 04, 2008 10:52 pm Scris de joc rau :(

» Perle din sport
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:33 am Scris de joc rau :(

» Perle ...
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:32 am Scris de joc rau :(

» Stiati ca ...
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:34 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 2
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:32 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 1
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:30 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din politica
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:24 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din armata
Bancuri cu romani .... Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:21 pm Scris de Skillerz | Punisher

Statistici
Avem 16 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: @sul

Membrii nostri au postat un numar de 944 mesaje în 251 subiecte
Top postatori
joc rau :(
Bancuri cu romani .... Vote_lcapBancuri cu romani .... Voting_barBancuri cu romani .... Vote_rcap 
Skillerz | Punisher
Bancuri cu romani .... Vote_lcapBancuri cu romani .... Voting_barBancuri cu romani .... Vote_rcap 
Mih@y-Skill
Bancuri cu romani .... Vote_lcapBancuri cu romani .... Voting_barBancuri cu romani .... Vote_rcap 
B3by
Bancuri cu romani .... Vote_lcapBancuri cu romani .... Voting_barBancuri cu romani .... Vote_rcap 
Skillerz | Ciupi
Bancuri cu romani .... Vote_lcapBancuri cu romani .... Voting_barBancuri cu romani .... Vote_rcap 
Max Payn3
Bancuri cu romani .... Vote_lcapBancuri cu romani .... Voting_barBancuri cu romani .... Vote_rcap 
Genius [no sound]
Bancuri cu romani .... Vote_lcapBancuri cu romani .... Voting_barBancuri cu romani .... Vote_rcap 
Shoot
Bancuri cu romani .... Vote_lcapBancuri cu romani .... Voting_barBancuri cu romani .... Vote_rcap 
InfiniTy
Bancuri cu romani .... Vote_lcapBancuri cu romani .... Voting_barBancuri cu romani .... Vote_rcap 
mikita
Bancuri cu romani .... Vote_lcapBancuri cu romani .... Voting_barBancuri cu romani .... Vote_rcap 
Google search
Google
top90
top 90
Adauga.eu
Publicitate Online

 

 Bancuri cu romani ....

In jos 
AutorMesaj
Skillerz | Punisher
Skillerz Founders
Skillerz Founders
Skillerz | Punisher


Numarul mesajelor : 134
Varsta : 32
Location : undeva p' Pamant
Data de inscriere : 21/10/2008

Bancuri cu romani .... Empty
MesajSubiect: Bancuri cu romani ....   Bancuri cu romani .... Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 12:44 pm

Un tip merge la banca sa caute de lucru. Cel care ii ia interviul il intreaba:
- "Ai facut armata ?"!
- "Da, raspunde omul. Am fost in Afganistan timp de 2 ani".
- "Bun, asta iti va aduce niste puncte suplimentare", zice angajatorul.
- "Ai fost ranit sau ceva de genul asta ?"
- "Da, zice omul, o grenada a cazut langa mine si mi-a smuls testiculele"
- "Foarte bine, zice angajatorul. Esti angajat. Vino maine dimineata pe la 10".
Omul intreaba surprins:
- "Dar daca programul este de la 8 la 16, de ce trebuie sa vin eu de la 10 ?"
- "Pai, zice angajatorul, asta e o slujba la Banca ,primele doua ore stam degeaba si ne scarpinam la c**ie. N-are rost sa vii si tu pentru asta...



"Petre, cioban de meserie, era in armata. Ii trimite un plic sotiei, in care era un desen. Pe foaie erau desenate o floare, doi copii, o fantana, soare, o baba si niste bolovani. Sotia a descifrat desenul: "Floareo, sa ai grija de copii, sa nu cada in fantana, ca te ard, soarele ma-tii, Petre... "


Un american viziteaza Bucurestiul cu un taximetrist. Trec pe langa guvern:
- Ce este cladirea asta asa mare?
- Este palatul guvernului, domnule!
- Si in cat timp a fost construita?
- Cam in 10 ani!
- Mult timp! La noi era gata in 2 ani! Stiti ca noi avem o tehnologie mai avansata!!! Taximetristul nu zice nimic. Mai merg ei ce mai merg si americanul iar intreaba:
- Cladirea asta ce e?
- Este sediul primariei, domnule!
- Si in cat timp a fost construita?
- Cam in juma' de an!
- Mult... la noi era gata in 2-3 luni! Taximetristul nu mai poate de nervi. Ajung si la Casa Poporului:
- Ooooooo, dar ce e cladirea asta? La care taximetristul:
- Nu stiu, ca azi dimineata nu era aici!
Sus In jos
 
Bancuri cu romani ....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Skillerz-BestClan :: Tutoriale :: Bancuri-
Mergi direct la: