Skillerz-BestClan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Skillerz-BestClan


 
PortalPortal  AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  
Ultimele subiecte
» Idee/ideea >>>>
Bancuri scarboase Icon_minitimeSam Feb 19, 2011 2:52 pm Scris de joc rau :(

» Counter strike...ce vremuri....
Bancuri scarboase Icon_minitimeLun Ian 17, 2011 12:33 am Scris de joc rau :(

» Mp3 player
Bancuri scarboase Icon_minitimeVin Sept 11, 2009 6:04 pm Scris de joc rau :(

» Provocare !!!!
Bancuri scarboase Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 2:57 pm Scris de @sul

» Sall am revenit!
Bancuri scarboase Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 11:58 pm Scris de joc rau :(

» Fazan cat mai lung , si numai fazan , nimik altceva!!!
Bancuri scarboase Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 5:40 pm Scris de joc rau :(

» Banc mai special ... >:)
Bancuri scarboase Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 12:17 pm Scris de joc rau :(

» Testul de inteligenta
Bancuri scarboase Icon_minitimeJoi Dec 04, 2008 10:52 pm Scris de joc rau :(

» Perle din sport
Bancuri scarboase Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:33 am Scris de joc rau :(

» Perle ...
Bancuri scarboase Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:32 am Scris de joc rau :(

» Stiati ca ...
Bancuri scarboase Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:34 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 2
Bancuri scarboase Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:32 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 1
Bancuri scarboase Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:30 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din politica
Bancuri scarboase Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:24 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din armata
Bancuri scarboase Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:21 pm Scris de Skillerz | Punisher

Statistici
Avem 16 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: @sul

Membrii nostri au postat un numar de 944 mesaje în 251 subiecte
Top postatori
joc rau :(
Bancuri scarboase Vote_lcapBancuri scarboase Voting_barBancuri scarboase Vote_rcap 
Skillerz | Punisher
Bancuri scarboase Vote_lcapBancuri scarboase Voting_barBancuri scarboase Vote_rcap 
Mih@y-Skill
Bancuri scarboase Vote_lcapBancuri scarboase Voting_barBancuri scarboase Vote_rcap 
B3by
Bancuri scarboase Vote_lcapBancuri scarboase Voting_barBancuri scarboase Vote_rcap 
Skillerz | Ciupi
Bancuri scarboase Vote_lcapBancuri scarboase Voting_barBancuri scarboase Vote_rcap 
Max Payn3
Bancuri scarboase Vote_lcapBancuri scarboase Voting_barBancuri scarboase Vote_rcap 
Genius [no sound]
Bancuri scarboase Vote_lcapBancuri scarboase Voting_barBancuri scarboase Vote_rcap 
Shoot
Bancuri scarboase Vote_lcapBancuri scarboase Voting_barBancuri scarboase Vote_rcap 
InfiniTy
Bancuri scarboase Vote_lcapBancuri scarboase Voting_barBancuri scarboase Vote_rcap 
mikita
Bancuri scarboase Vote_lcapBancuri scarboase Voting_barBancuri scarboase Vote_rcap 
Google search
Google
top90
top 90
Adauga.eu
Publicitate Online

 

 Bancuri scarboase

In jos 
AutorMesaj
Skillerz | Punisher
Skillerz Founders
Skillerz Founders
Skillerz | Punisher


Numarul mesajelor : 134
Varsta : 32
Location : undeva p' Pamant
Data de inscriere : 21/10/2008

Bancuri scarboase Empty
MesajSubiect: Bancuri scarboase   Bancuri scarboase Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 12:50 pm

Un tip cu o maimuta intra intr-un bar. Se duce omul la bar si comanda o bere. Maimuta incepe sa sara de colo colo si baga in gura tot ce gaseste: mananca maslinele si ciresele de pe bar, sare pe masa de biliard si inghite bila 8. Barmanul stupefiat, il intreaba pe tip ce-i cu maimuta. Acesta ii raspunde:
- Stai linistit, e maimuta mea, asa face. Nu-ti face griji, pune totul pe nota si platesc. Zis si facut. Dupa vreo 2 saptamani, acelasi tip, aceeasi maimuta, acelasi bar. Incepe maimuta sa sara ca nebuna. Sare pe bar, ia o maslina o baga in fund, o scoate si apoi o inghite. La fel si cu o cireasa. Barmanul, mirat, se adreseaza tipului:
- Ce-a patit ma maimuta ta? E de-a dreptul scarbos ceea ce face!
- De cand cu bila de biliard, mai intai le masoara!



Un tip intra intr-un bar tinanand in mana un cacat imens si zice:
- Fiti atenti in ce era sa calc!


Un tip se duce intr-un restaurant si o intreaba pe ospatarita:
- Ce imi recomandati astazi?
- Chilli, spune ea, dar domnul de linga dv. a luat ultima portie.
- Bine, atunci voi bea doar o cafea.
In timp ce astepta cafeaua, il vede pe cel de linga el ca terminase de mincat, dar in fata lui mai era o farfurie neatinsa de chilli. Astfel ca il intreaba:
- Scuze, mai mincati portia aia?
- Nu, va rog, serviti-va!
Astfel, tipul nostru se apuca bucuros sa infulece. Cind ajunge pe la jumatatea farfuriei, gaseste un soarece mort in mijlocul mincarii. La vederea lui, i se face greata si vomita tot chilliul inapoi in farfurie. Tipul de linga el zice:
- Da, tot numai pina acolo am ajuns si eu!


Un azil de batrani inchiriaza un autocar pentru o excursie. La putin timp de la plecare, soferul simte o bataie usoara pe umar si o bunicuta il intreaba daca vrea niste alune. Soferul accepta bucuros pumnul de alune pe care i-l ofera batrana. Dupa vreo 15 minute, batrana vine din nou cu un pumn de alune.
Povestea se repeta inca de vreo cateva ori, dupa care soferul, nedumerit, o intreaba cand apare iar langa scaunul lui:
- Mamaie, da' de ce nu mancati alunele, ca sunt scumpe, si aveti pensii mici...
- Eee, da crezi ca mai avem dinti sa mancam noi alune?
- Pai bine, si atunci de ce mai dati banii pe ele daca nu le puteti manca?
- Eee, de fapt nici nu vrem alune, sugem doar ciocolata din jurul lor...


Intr-un compartiment de tren stau 2 tipi. Dupa 2 ore de liniste, unul dintre ei isi spune ca sparge gheata si vrea sa se prezinte. Se concentreaza 2 secunde si scuipa spre celalalt. Scuipatul se apropie de tip dar la 5 cm de acesta face o bolta si trece pe langa. Primul tip (cel care a scuipat) se intinde spre al doilea (cel socat) si spune:
- Popescu. Campion mondial la scuipat.
Al doilea (care si-a revenit intre timp) se concentreaza 2 secunde si scuipa si asta spre celalalt. Scuipatul zboara drept intre ochii lui Popescu. Apoi al doilea spune:
- Ionescu. Incepator.
Sus In jos
 
Bancuri scarboase
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Skillerz-BestClan :: Tutoriale :: Bancuri-
Mergi direct la: