Skillerz-BestClan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Skillerz-BestClan


 
PortalPortal  AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  
Ultimele subiecte
» Idee/ideea >>>>
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeSam Feb 19, 2011 2:52 pm Scris de joc rau :(

» Counter strike...ce vremuri....
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeLun Ian 17, 2011 12:33 am Scris de joc rau :(

» Mp3 player
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeVin Sept 11, 2009 6:04 pm Scris de joc rau :(

» Provocare !!!!
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 2:57 pm Scris de @sul

» Sall am revenit!
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 11:58 pm Scris de joc rau :(

» Fazan cat mai lung , si numai fazan , nimik altceva!!!
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 5:40 pm Scris de joc rau :(

» Banc mai special ... >:)
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 12:17 pm Scris de joc rau :(

» Testul de inteligenta
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeJoi Dec 04, 2008 10:52 pm Scris de joc rau :(

» Perle din sport
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:33 am Scris de joc rau :(

» Perle ...
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 9:32 am Scris de joc rau :(

» Stiati ca ...
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:34 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 2
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:32 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Povestiri amuzante 1
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:30 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din politica
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:24 pm Scris de Skillerz | Punisher

» Perle din armata
Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:21 pm Scris de Skillerz | Punisher

Statistici
Avem 16 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: @sul

Membrii nostri au postat un numar de 944 mesaje în 251 subiecte
Top postatori
joc rau :(
Copii spun lucruri traznite Vote_lcapCopii spun lucruri traznite Voting_barCopii spun lucruri traznite Vote_rcap 
Skillerz | Punisher
Copii spun lucruri traznite Vote_lcapCopii spun lucruri traznite Voting_barCopii spun lucruri traznite Vote_rcap 
Mih@y-Skill
Copii spun lucruri traznite Vote_lcapCopii spun lucruri traznite Voting_barCopii spun lucruri traznite Vote_rcap 
B3by
Copii spun lucruri traznite Vote_lcapCopii spun lucruri traznite Voting_barCopii spun lucruri traznite Vote_rcap 
Skillerz | Ciupi
Copii spun lucruri traznite Vote_lcapCopii spun lucruri traznite Voting_barCopii spun lucruri traznite Vote_rcap 
Max Payn3
Copii spun lucruri traznite Vote_lcapCopii spun lucruri traznite Voting_barCopii spun lucruri traznite Vote_rcap 
Genius [no sound]
Copii spun lucruri traznite Vote_lcapCopii spun lucruri traznite Voting_barCopii spun lucruri traznite Vote_rcap 
Shoot
Copii spun lucruri traznite Vote_lcapCopii spun lucruri traznite Voting_barCopii spun lucruri traznite Vote_rcap 
InfiniTy
Copii spun lucruri traznite Vote_lcapCopii spun lucruri traznite Voting_barCopii spun lucruri traznite Vote_rcap 
mikita
Copii spun lucruri traznite Vote_lcapCopii spun lucruri traznite Voting_barCopii spun lucruri traznite Vote_rcap 
Google search
Google
top90
top 90
Adauga.eu
Publicitate Online

 

 Copii spun lucruri traznite

In jos 
AutorMesaj
Skillerz | Punisher
Skillerz Founders
Skillerz Founders
Skillerz | Punisher


Numarul mesajelor : 134
Varsta : 32
Location : undeva p' Pamant
Data de inscriere : 21/10/2008

Copii spun lucruri traznite Empty
MesajSubiect: Copii spun lucruri traznite   Copii spun lucruri traznite Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 12:59 pm

- Intr-o seara m-am trezit sa ma duc la baie...si usa dormitorului la mami si la tati a fost deschisa...
- Si...?
- Am vazut pe mami ca i manca puta la tati...
- Si...?
- Am fugit repede inapoi ca mi-a fost frica sa nu mi-o manance si pe a mea...


Ce sunt vecinii?
Vecinii sunt niste oameni care stau la un loc si cand nu au malai, ei se imprumuta.


Daca bretelele tin pantalonii, ce tine cravata?
Cravata e facuta sa se spanzure unii barbati si sa le ia altii gagicile lor.


La scoala nu se dau note mai mari decat nota 10 ca sa nu se incurce profesorii.


De ce exista ceasuri cu cuc si nu cu cocos, din moment ce cocosul e cunoscut ca ne trezeste dimineata?
Ceasurile sunt cu cuc si nu cu cocos, deoarece cucul a fost prima pasare sculatoare.
Sus In jos
 
Copii spun lucruri traznite
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Skillerz-BestClan :: Tutoriale :: Bancuri-
Mergi direct la: